Portál Práce


Všeobecné sestry s osvědčením

Popis pozice

Hledáme kolegu na pozici zdravotní sestra/bratr terénní domácí zdrav. a hospicové péče pro oblast Zábřeh, Mohelnice, Postřelmov na PP (plný nebo zkrácený úvazek).
Nástup od 9/2019, případně dle potřeby a domluvy.
Obsah práce:Samostatné poskytování domácí zdrav. a hospicové péče v domácnostech pacientů, dle ordinace ošetřujícího lékaře. Zajištění terénní zdrav. a hospicové péče v obcích regionu.
Požadujeme:Střední zdravotnické vzdělání s maturitou; praxe u lůžka ve zdravotnictví;aktivní ŘP skupiny B;výhodou je VŠ vzdělání v oboru ošetřovatelství nebo specializační vzdělávání;znalost práce na PC - uživatelská;smysl pro zodpovědnost, pečlivost a práci v kolektivu;komunikativnost, pozitivní vztah k lidem;ochota dalšího sebevzdělávání;trestní bezúhonnost
Nabízíme:Smysluplnou a zajímavou práci v příjemném kolektivu;5 týdnů dovolené;příspěvek na stravování;odborné supervize, podporu týmu, vzdělávání.
Svou žádost, motivační dopis (proč chcete pracovat u nás) a životopis doručte na email: personalni(at)charitazabreh.cz nebo na adresu organizace (Charita Zábřeh, Ing. Martin Damborský, Žižkova 7/15, Zábřeh, 789 01). Uzávěrka příjmu žádostí je průběžná.
Bližší info o pracovním místě podá: vrchní sestra Bc. Ludmila Nováková, tel.: 736 509 441, email: zdravotni.pece(at)charitazabrehPráce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B


Základní informace o pozici


Všeobecné sestry s osvědčením


Střední všeobecné vzdělání s maturitouLokalita

  • Postřelmov

Kontaktní údaje


Ludmila Nováková
+420 736 509 441

Obor

Zdravotnictví a farmacie

Benefity

  • Dovolená navíc

Plat

27500 - 0 Kč


Odpovědět na inzerát