Řídící pracovníci v oblasti projektování (kromě ve stavebnictví)

Popis pozice

AKTUALIZACE 21.2.2019 !!!
První kontakt písemný!!!

Požadavky zaměstnavatele:
- VŚ strojní, USO strojní pouze s dlouholetou praxí
- praxe v oboru nebo příbuzném oboru v délce minimálně 5 let
- velmi dobrá aktivní znalost AJ nebo RJ
- komplexní znalost práce na PC
- ŘP sk B.- aktivní řidič-ka
- velmi dobré komunikativní schopnosti; vysoká technická zdatnost; analytické myšlení
- velmi dobré organizační schopnosti; obchodní schopnosti.
- zkušenosti s jednáním s významnými zákazníky.

Zaměstnavatel nabízí: Zdrav. dovolená, příspěvek na živ. a důch. pojištění, podnikové stravování

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním písemné pracovní nabídky + životopis na e-mail: zondlak(at)ondrstroj.cz
- telefonicky vždy Po - Pá 8.00 hod do 12.00 hod, na tel. 584 461 117
Pracovní pozice bude obsazována formou výběrového řízení.

Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Zlaté Hory

Kontaktní údaje

Evžen Zondlák
+420 584 461 117

Obor

Management
Věda a výzkum

Plat

25000 - 0 Kč