Portál Práce

Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Popis pozice

MANAŽER PRODEJE
Hledáme uchazeče na pozici manažera prodeje ve výrobním závodě, přímo podřízené řediteli závodu.
Požadavky:
- pokročilá znalost AJ slovem i písmem, další jazyk výhodou
- dobré komunikační a prezenční schopnosti, příjemné vystupování
- spolehlivé plnění zadaných úkolů, samostatnost, orientace na výsledek
- řidičský průkaz sk.B, pracovní cesty i mimo Evropu
Náplň práce:
- administrativní práce (nabídky, smlouvy) + návštěvy u klientů
- po zaškolení svěření aktivního portfolia + aktivní vyhledávání nových klientů
- vyjednávání a dotažení příležitostí do zdárného konce
- zavedení e-shopu
Výše mzdy v závislosti na zkušenostech, praxi a dosažených výsledcích.
Životopis zasílejte na uvedený e-mail. Vybraní kandidáti budou zváni k výběrovému řízení.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, výkonnostní prémie, závodní stravování, služební tel., firemní akce
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Dvůr Králové nad Labem

Kontaktní údaje

Petra Gultová
+420 499 320 282

Obor

Management
Cestovní ruch, gastronomie

Jazykové znalosti

Angličtina Pokročilá

Plat

40000 - 0 Kč