Portál Práce

Zubní technici

Popis pozice

Zubní technik, asistent zubního technika - vzdělání středoškolské. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup 1.1.2019. Mzda 18.800,-- - 27.000,-- Kč hrubého. Kontakt: Mehler, tel.: 608 236 172, e-mail: luten(at)post.cz. Hledáme novou tvář k rozšíření našeho kolektivu, etablované Ortodontické ordinace v Českém Krumlově, kde se úzce specializujeme na léčbu ortodontických anomálií. Požadujeme osobu zodpovědnou, spolehlivou, se smyslem pro povinnost a týmového ducha. Za samozřejmost bereme základní počítačovou gramotnost na úrovni běžného uživatele a vzhledem k časté komunikaci s pacienty, potažmo lékaři, oceníme rovněž odpovídající kvalitu mluveného a psaného projevu v jazyce českém. Nabízíme jistotu dlouhodobého zaměstnání v mladém kolektivu, v čistém a snad i stresu prostém prostředí, zajímavé platové ohodnocení, vstřícnou pracovní dobu, bezkonkurenční množství volna a některé další drobné benefity, které Vám rádi přiblížíme na osobním setkání.Práce s PC

Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Český Krumlov

Kontaktní údaje

Mehler
+420 608 236 172

Obor

Zdravotnictví a farmacie

Jazykové znalosti

Angličtina Základní/Pasivní
Němčina Základní/Pasivní
Čeština Pokročilá

Benefity

  • Stravenky/Příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc

Plat

18800 - 27000 Kč