Portál Práce

Provozovatelé maloobchodních a velkoobchodních prodejen

Popis pozice

*KO: Světlíková Zuzana, tel.: 553 672 220, e-mail: spravni(at)dk1.cz.
ODBORNÉ DOVEDNOSTI A ZNALOSTI: přímý prodej v prodejně, kontakt a odborná komunikace se zákazníkem, obchodní dovednosti a poradenství v sortimentu, příjem a vyřízení objednávek, fakturace, znalost náležitosti daňových dokladů
OSOBNÍ POŽADAVKY: obchodní duch, znalost stavebních materiálů, selský rozum, pracovitost, schopnost pracovat v týmu, trpělivost, nestresovat se z každého drobného úkolu, samostatnost, flexibilita.
NABÍZÍME: stálý pracovní poměr, odpovídající mzdové ohodnocení + prémie, práce v prosperující firmě, možnost profesního růstu, firemní výhody.

Střední odborné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Kravaře

Kontaktní údaje

Zuzana Světlíková
+420 553 672 220

Obor

Cestovní ruch, gastronomie

Plat

15000 - 0 Kč