Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Popis pozice

Přijmeme zaměstnance na pozici elektromechanika či elektromechaničky pro výrobu trolejbusů. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:
- montáž trolejbusů – kompletace trolejbusu, osazování elektro díly, rozvody kabeláže

Požadavky:
• Min. vyučení v elektrotechnickém směru
• Znalost výkresové dokumentace
• Praxe

Nabízíme:
• Smlouvu na HPP
• Dlouhodobá spolupráce
• Možnost záloh
• Možnost ubytování
Směny:
• POUZE RANNÍ SMĚNA PO-PÁ

Hodinová mzda:
• Po zapracování 145 ,- / hod. čistého

Nástup MOŽNÝ IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail : plzen(at)markmont.eu Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

Základní vzdělání

Lokalita

  • Plzeň

Kontaktní údaje

Nikola Paldusová
+420 777 743 051

Obor

Strojírenství
Služby

Plat

25000 - 26000 Kč