Portál Práce

Odborní asistenti v administrativě

Popis pozice

První kontakt: e-mailem

Agentura zabývající se marketingem a výzkumem trhu hledá zaměstnankyni/zaměstnance v oblasti administrativy (třídění, zpracování a zápis dat z reklamních letáků do interní databáze).
Požadujeme SŠ vzdělání, zkušenost s administrativní prací (u absolventů i formou předchozí stáže, praxe či brigády), zodpovědnost, pečlivost, chuť učit se novým znalostem, uživatelskou znalost práce na PC a dobrou znalost češtiny. Psaní všemi deseti výhodou.

Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, příjemné pracovní prostředí, 25 dní dovolené ročně, stravenky, pitný režim, v případě plnění obchodního plánu odměny

Místo výkonu práce: Stará pošta 980, 664 47 RajhradPráce s PC

Střední bez maturity

Lokalita

  • Rajhrad

Kontaktní údaje

Mgr. Jana Schwarzová
+420 773 699 107,773 699 105

Obor

Administrativa

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Bonusy/prémie

Plat

16000 - 0 Kč