Portál Práce


Obchodní zástupci

Popis pozice

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
NÁPLŇ PRÁCE: dostaneš ke správě region, ve kterém budeš mít portfolio aktivních zákazníků, které budeš zároveň rozšiřovat, budeš prezentovat naši společnost, produkty a služby, zpracovávat cenové nabídky. Očekávej také obchodní administrativu.
POŽADUJEME: Jsi 100% obchodník, máš tah na branku a pro dosažení "cílové čáry" uděláš cokoliv. Máš vynikající komunikační a prezentační schopnosti a příjemné vystupování.
Bydlíš v příslušném regionu. Řidičský průkaz sk. B je samozřejmostí.
NABÍZÍME:
Zázemí úspěšné české společnosti. Přátelskou partu kolegů, kteří dokáží nejen oslavit skvělé výsledky, ale také povzbudit a poradit, když se nedaří. Budeš mít možnost vzdělávat se, jak v produktech, tak ve svých dovednostech. Firemní akce, na které se dlouho vzpomíná.
Flexibilní pracovní dobu. Dostaneš automobil pro služební a soukromé účely.Samozřejmostí je mobilní telefon s neomezeným tarifem. Motivovat tě chceme i finančně, dokážeme ocenit skvělé výsledky. PODPORU, sami víme, že každý začátek je těžký. Jsi-li absolvent, neváhej a využij příležitosti.
PRVNÍ KONTAKT: Jestli tě pracovní pozice zaujala, pošli nám životopis a my tě budeme kontaktovat e-mail:marian.jares(at)papera.cz


Základní informace o pozici


Obchodní zástupci


Střední bez maturityLokalita

  • Vsetín

Kontaktní údaje


Marian Jareš

Obor

Ekonomika, účetnictví, daně
Cestovní ruch, gastronomie

Plat

24000 - 33000 Kč


Odpovědět na inzerát