Portál Práce

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce

Popis pozice

Způsob hlášení uchazečů:
- e-mailem: své životopisy a odpověď na otázku: „Co pro vás znamená mezioborová
spolupráce?“(max. 1x A4, ale stačí nám i jeden odstavec) zasílejte na adresu:
personalni(at)fdv.cz

Kontaktní osoba: Bc. Fialová Andrea

Upřesňující informace:

Náplň práce:
- budete v terénu identifikovat místní potřeby, realizovat individuální rozhovory,
skupinové diskuse, analýzy existujících materiálů, analýzy sociálních sítí
ve spolupráci s mezioborovým týmem budete provádět průzkum místního
komunitního potenciálu, poskytovat podporu mezioborovému týmu v lokalitách, dále
rozpracovávat a přispívat k realizaci společných zjištění a doporučení
budete aktivně vyhledávat příklady dobré praxe komunitního rozvoje v ČR i v
zahraničí; navrhovat a pomáhat rozvíjet na lokální úrovni nové nástroje a postupy
uplatňované v komunitním rozvoji

Hledáme:
- minimálně dokončené bakalářské vzdělání ideálně humanitního zaměření
- řidičský průkaz B a vlastní funkční automobil
- znalost němčiny / ochotu se jí naučit výhodou
- zkušenosti s terénním sociálním výzkumem/kvalitativními výzkumnými metodami a
- ochota přestěhovat se do dané lokality
- iniciativní přístup a vlastní kreativita
- organizační schopnosti
- výhodou: zkušenost s komunitním projektem ve venkovském prostředí
- trestní bezúhonnost
- vhodné i pro absolventy

Zaměstnanecké výhody):
- motivační mzdové ohodnocení, Sick days, 5 týdnů dovolené

Pracovní doba: - pružná pracovní doba

Místo výkonu práce: Sokolov

Bakalářské vzdělání

Lokalita

  • Sokolov

Kontaktní údaje

Andrea Fialová
+420 770 118 078

Obor

Zdravotnictví a farmacie

Benefity

Plat

30000 - 0 Kč