Portál Práce

Dispečeři stavební výroby

Popis pozice

OBSLUHA ČERPADLA NA BETON, ŘIDIČ - STROJNÍK
Jsme zavedená firma v oblasti výroby, dopravy a čerpání betonu. Hledáme zaměstnance na pozici řidič - strojník pro obsluhu autodomíchávačů.
Požadujeme:
- komunikativnost,
- samostatnost, řidičský průkaz sk. C.
Zkušenosti v oboru stavebních strojů, profesní průkaz a ruský jazyk výhodou. Podrobnosti při osobním pohovoru. Nástup dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky
HLÁSIT SE: Honzík Zdeněk, tel.: 773652763 volat Po - Pá 8:00 - 16:00hod., e-mail: zdenek.honzik(at)cmbeton.cz, osobně pouze po telefonické domluvě
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Základní vzdělání

Lokalita

  • Most

Kontaktní údaje

Zdeněk Honzík
+420 773 652 763

Obor

Stavebnictví, architektura, reality

Benefity

  • Stravenky/Příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc

Plat

19000 - 0 Kč