Portál Práce


Celní deklaranti

Popis pozice

Naše společnost Celní jednatelství Zelinka s.r.o. se zabývá komplexními službami pro subjekty zahraničního obchodu se zbožím. Jedná se zejména o služby celního jednatelství, tzn. realizace celního řízení v souvislosti s dovozem, vývozem a tranzitem zboží.
NÁSTUP IHNED. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Co bude Vaší náplní práce: získávání a kontrola podkladů pro jednotlivé dovozní a vývozní případy, komunikace s přepravci a s dodavateli, práce s celním softwarem od společnosti Admija (CELSA a CELSKLAD), vedení evidence příslušných dokladů, úzká spolupráce s ostatními členy týmu, intenzivní práce s PC (MS Office - Excel atd.).
Očekáváme: SŠ vzdělání, MS Office - uživatelsky, MS Excel - pokročile, znalost AJ na středně pokročilé úrovni výhodou, řidičský průkaz skupiny B výhodou (aktivní řidič), organizační schopnosti vlastní práce, dochvilnost, pečlivost, zodpovědnost, odolnost vůči nárazovému stresu , schopnost pracovat v týmu i samostatně.
Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení, příspěvek na stravné, příspěvek na sportovní aktivity, 1 týden dovolené navíc, odborné vzdělávání, kurzy AJ, věrnostní program, další benefity / výhody, pracovní doba dle směnnosti (dvousměnný provoz; ranní: 6:00 - 18:00, noční 18:00 - 6:00), místo výkonu práce: Karlov 245, 284 01 Kutná Hora
Smlouva u této pozice je na dobu určitou s možným prodloužením na dobu neurčitou.
V případě zájmu zašlete svůj životopis na uvedený e-mail. Bližší informace Vám rádi sdělíme u osobního pohovoru.
Šárka Chvalová
HR specialist
e-mail: sarka.chvalova(at)zelinka.cz
www.zelinka.cz
Základní informace o pozici


Celní deklaranti


Střední všeobecné vzdělání s maturitouLokalita

  • Kutná Hora

Kontaktní údaje


Šárka Chvalová

Obor

Administrativa
Logistika a doprava
Cestovní ruch, gastronomie

Plat

23000 - 0 Kč


Odpovědět na inzerát