Portál Práce


Agenti dopravy a přepravy

Popis pozice

Životopis zasílejte na e-mail: kariera(at)ewals.cz

Zajímá Vás tuzemská i mezinárodní doprava a přeprava? Chcete pracovat v rodinné firmě se silným zázemím? Máte rádi výzvy a neradi se v práci nudíte? POJĎTE PRACOVAT DO NAŠEHO TÝMU V PLZNI NA POZICI DISPONENT DOPRAVY.
Vybraný / á uchazeč / ka bude po zaškolení do pozice odpovědný za komunikaci se zákazníkem a optimální zajištění průběhu přeprav. Požadujeme: min. SŠ s maturitou, absolventi vítáni, znalost Aj, znalost práce na PC a orientace na internetu, radost z komunikace s týmem: i se zákazníky (časté telefonování), organizační schopnosti, samostatnost a časová flexibilita jsou nezbytností, samozřejmostí pak týmový duch a orientace na výsledek.
Nabízíme: možnost profesního uplatnění a růstu ve stabilní a silné nadnárodní společnosti, zajímavou a kreativní práci, motivační individuální i týmové mzdové hodnocení, profesionální, spolehlivý a stabilní pracovní kolektiv. Nástup co nejdříve, respektive dle dohody.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvky na sport, kulturu nebo cestování, 5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, firemní společenské akce, bonusy k hrubé mzdě, roční bonus na konci roku


Doplňující a upřesňující informace k nabízenému místu:

1. Pracovní doba od 08:00 do 16:30 h, z toho je 30 minut neplacená přestávka na oběd
2. Pracovní úvazek - 40 hodin týdně
3. Pracovní smlouvu uzavíráme na dobu určitou šesti měsíců (poté možno na neurčitou)
Základní informace o pozici


Agenti dopravy a přepravy


Střední všeobecné vzdělání s maturitouLokalita

  • Plzeň

Kontaktní údaje


Jana Materna
+420 487 883 379

Obor

Logistika a doprava
Cestovní ruch, gastronomie

Plat

24150 - 0 Kč


Odpovědět na inzerát