Portál Práce

Montážní dělníci mechanických zařízení

Popis pozice

JEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ - zaměstnavatelem je pracovní agentura Smart Work Logistics s.r.o.
Pracovní poměr na dobu určitou (do 20.12.2019).
Místo výkonu práce: Ammann Czech Republic a.s., Nové Město nad Metují.
Náplň práce: montážní a pomocné práce ve strojírenství - montáž hutnicích strojů.
Požadavky: zdravotní způsobilost - fyzická zdatnost; samostatnost; solidnost; spolehlivost; flexibilita; pracovitost - chuť pracovat i přesčas (přesčasy jsou propláceny); manuální zručnost; vysoké pracovní nasazení; základní orientace ve strojírenské výrobě; výpis z rejstříku trestů.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravu 35,- Kč/den; příspěvek na dopravu.
Kontakt telefonicky denně od 08:00 hod. do 16:00 hod. - pan Horvat Ivan, tel.: 737 846 339.Jiné

Základní vzdělání

Lokalita

  • Nové Město nad Metují

Kontaktní údaje

Ivan Horvat
+420 737 846 339(od08:00hod.do16:00hod.)

Obor

Strojírenství

Benefity

  • Příspěvek na dopravu

Plat

20100 - 0 Kč