Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Popis pozice

- Požadujeme: vzdělání SPŠ stav.nebo VŠ obor dopravní stavby, ŘP sk. B, samostatnost, flexibilita, spolehlivost, organizační a komunikační schopnosti
- Náplň práce: Příprava staveb: Připravuje investiční záměry, zajišťuje projektovou dokumentaci dle platných předpisů, průzkum, diagnostiku, majet. přípravu staveb (správní řízení, výkupy pozemků, vlastnictví nemovitostí), povolení staveb dle stavebního a silničního zákona. Vypracovává jednoduché rozpočty staveb.
• Realizace staveb: Zajišťuje výkon technického dozoru u siln. staveb, kontroluje jakost, odpovídá za převzetí prací. Zajišťuje užívání stavby dle zákona, majetkové vypořádání, podklady pro realizaci dotačních titulů. Připravuje podklady pro zařazení stavby do majetku objednatele. Sleduje stavbu v záruční době.
- Nabízíme: mzda Kč 23.800,- (+ ohodnocení formou měsíčních prémií a pololetních odměn, roční průměrná mzda Kč 380.000,--)
- Životopisy zasílejte na adresu: ludmila.vlckova(at)uskhk.eu. Do předmětu uveďte "technik PRS JC". Úplné znění inzerátu naleznete na www.uskhk.eu. Účastí ve výběrovém řízení uchazeč bere na vědomí skutečnost, že oprávněným zájmem společnosti je uchovat si poskytnuté osobní údaje uchazeče po dobu 1 roku po skončení výběrového řízení za účelem právní ochrany a případného oslovení uchazeče v dalším výběrovém řízení. Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Jičín

Kontaktní údaje

Ludmila Vlčková
+420 495 540 219,725 929 139

Obor

Stavebnictví, architektura, reality

Benefity

  • Dovolená navíc

Plat

23800 - 0 Kč