Portál Práce

Obchodní zástupci

Popis pozice

Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu - zaměstnance na pozici EXPORTNÍ OBCHODNÍK. Jeho hlavním úkolem bude rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky v zahraničí, dále vyhledávání a získávání nových zahraničních obchodních partnerů.
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Náplň práce: vyhledávání a získávání obchodních partnerů; komunikace se stávajícími obchodními partnery; zpracovávání a kalkulace obchodních nabídek; zpracování objednávek; administrativa obchodu; sjednávání dopravy a její optimalizace; jednání s celními úřady.

Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání; AJ na pokročilé úrovni - slovem i písmem, další jazyk výhodou; řidičský průkaz sk. B; dobrá znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet); vysoké pracovní nasazení; výborné komunikační a prezentační dovednosti; organizační schopnosti; výpis z rejstříku trestů; výhodou 2 roky praxe na obdobné pozici.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní české společnosti; možnost osobnostního a profesního rozvoje; jednání se zahraničními zákazníky; bonusy závislé na Vašich výsledcích a plnění cílů; notebook, mobilní telefon.

V případě, že Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mail: kariera(at)promareha.czPráce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné

Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Česká Skalice

Kontaktní údaje

Iveta Prokopová
+420 775 776 094

Obor

Ekonomika, účetnictví, daně
Cestovní ruch, gastronomie

Jazykové znalosti

Angličtina Pokročilá

Benefity

Plat

23000 - 0 Kč