Portál Práce

Zámečníci strojů

Popis pozice

Náplň práce
"Provádění oprav strojních zařízení v energetice
"Provádění samostatné realizace dílčích prací na zakázkách při údržbě a opravách strojních zařízení dle výkresové dokumentace při dodržování postupu oprav zařízení se zaměřením na čerpadla
"Doplnění si znalostí o zařízení, zavádění nových technologických postupů do praxe
"Periodické kontroly strojního zařízení v energetice
"Zajištění odborných činností dle požadavku zákazníka
Požadujeme
"SOU, SŠ
"Praxe na obdobné pozici
"Dobré organizační a komunikativní schopnosti
"Schopnost rychle se učit
"Důslednost, samostatnost, flexibilitu, loajalitu
Nabízíme
"Motivační platové ohodnocení
"Firemní benefity
"Možnost osobního a profesního rozvoje
Způsob kontaktu: e-mailem.

Střední bez maturity

Lokalita

  • Dětmarovice

Kontaktní údaje

Dominika Hartmanová

Obor

Strojírenství

Benefity

  • Příspěvek na dopravu

Plat

15000 - 20000 Kč