Portál Práce

Úředníci ve skladech

Popis pozice

Místo pracoviště:
- Černokostelecká 1621, Říčany (průmyslový areál SANITAS

Prvotní kontakt:
- e-mail: prace(at)kulich.cz

Upřesňující údaje:
- Jednosměnný provoz - střídavě 7:00 - 15:30 hodin a 9:00 - 17:30 hodin
- Požadujeme pečlivost, zodpovědnost, doložit beztrestnost (čistý RT), práce vhodná pro ženy.
- Praxe: minimální ve fakturaci (kompletace dodacích listů a faktur)
Další informace:
- do firmy nechodit, nevolat, zaslat životopis s telefonickým kontaktem e-mailem na prace(at)kulich.cz (do předmětu zprávy uveďte "SKLADOVÁ MANIPULANTKA + FAKTURANTKA").
- v případě, že Vás nebudeme kontaktovat v době zveřejnění nabídky na portále MPSV, nesplňujete požadavky na uvedené pracovní místo.

Zaměstnanecké výhody:
- zvláštní peněžité výhody - výkonnostní odměny

Střední bez maturity

Lokalita

  • Říčany

Obor

Administrativa
Logistika a doprava
Cestovní ruch, gastronomie
Strojírenství

Plat

13000 - 17000 Kč