Portál Práce

Nákupčí

Popis pozice

Požadujeme:
- VŠ/SŠ ekonomického/technického směru
- komunikativní znalost AJ
- praxe v oblasti strategického nákupu/prodeje
- technický přehled

Stručný popis pracovního místa:
Úspěšný kandidát bude v oblasti nákupu spravovat komplexní materiálovou skupinu. Činnost zahrnuje především vedení samostatných obchodních jednání s dodavateli na lokální úrovni, nastavování smluvních podmínek pro dodávky, koordinace technicko obchodních jednání s dodavateli za účasti technických specialistů. Pracovník bude dále řešit operativní záležitosti v dodávkách ve svěřené materiálové skupině.

Nabízíme
- zajímavou práci v oblasti nákupu
- Velmi zajímavé mzdové ohodnocení v závislosti na dosažené kvalifikaci a praxi
- Pružnou pracovní dobu
- Zajímavý benefitní program (roční prémie, dovolená navíc, penzijní připojištění, program pro výhodné telefonování, stravenky, volnočasové poukázky a další)

Předem děkujeme za projevený zájem o práci v našem týmu!

Základní informace o pozici

Nákupčí

Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Ústí nad Orlicí

Kontaktní údaje

Romana Pavlíčková
+420 465 557 139

Obor

Cestovní ruch, gastronomie

Jazykové znalosti

Angličtina Pokročilá

Benefity

  • Stravenky/Příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc
  • Bonusy/prémie

Plat

25000 - 0 Kč