Portál Práce

Nákupčí

Popis pozice

Místo výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: tvorba objednávek, administrativní zajištění a objednávání dopravy, kontrola přijatých faktur, kontrola zásob ve spolupráci s výrobními provozy, spolupráce při výběrových řízeních na dodavatele,vyhledávání nových dodavatelů.
Požadujeme: SŠ vzdělání, MS Excel - velmi dobrá znalost, pečlivost, komunikativnost, organizační schopnosti, německý jazyk - komunikativní uroveň, anglický jazyk výhodou.
Kontakt:životopisy osobně na uvedenou adresu - Bc. Jana Hlávková, personální oddělení, tel. 477 163 107, uzávěrka přijetí životopisů 31.3.2018
Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Základní informace o pozici

Nákupčí

Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Ústí nad Labem

Kontaktní údaje

Jana Hlávková
+420 477 163 107

Obor

Cestovní ruch, gastronomie

Jazykové znalosti

Němčina Pokročilá

Benefity

  • Stravenky/Příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc

Plat

19000 - 22000 Kč