Portál Práce

Manipulační dělníci ve výrobě

Popis pozice

BEZ DOPORUČENKY
NUTNÉ si předem domluvit telefonicky schůzku, nebo e-mailem

Hledáte stabilní zaměstnání, do kterého se budete vždy těšit? Líbila by se vám práce v čistém a voňavém prostředí? Jste manuálně zruční a pečliví?
Pak je tato nabídka určena přesně pro vás!
Hledáme nové zaměstnance, kteří by nám pomohli rozvíjet stabilní tým a přátelské prostředí.

Výrobní společnost Cosmonde, a.s. nabízí volná místa na pozici:
OPERÁTOR/KA VÝROBY
Vaší náplní práce bude:
- lehká manuální práce ve výrobě kosmetiky
- kontrola vlastní práce a zodpovědnost za vybavení výrobku všemi náležitostmi
(datum, číslo šarže apod.)
- další zajímavá práce související s pozicí
Požadujeme:
- aktivní přístup k práci
- potravinářský průkaz

Nabízíme:
stravenky v hodnotě 200 Kč za odpracovanou směnu, sleva na firemní výrobky, týden dovolené navíc, Flexipass v hodnotě 500 až 1000 Kč každý měsíc, možnost dále se vzdělávat

Jedná se o práci v nepřetržitém provozu - 12 hodinové směny (denní, noční), režim dlouhých a krátkých týdnů.

Základní vzdělání

Lokalita

  • Brno

Kontaktní údaje

Martina Kuchtíčková,
+420 720 042 761

Obor

Strojírenství

Plat

16500 - 19800 Kč