Portál Práce

Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti slévárenství

Popis pozice

MISTR/OVÁ V OBLASTI SLÉVÁRENSTVÍ
Požadujeme: SŠ/ÚSO s maturitou technického směru, praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky, výhodou znalost slévárenství, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, velmi dobré organizační a komunikační dovednosti, schopnost vést a motivovat podřízené.
Nabízíme: práci v rozvíjející se společnosti, zaměstnanecké benefity, stravenky, ubytování, profesní růst. Možnost následného prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.
První kontakt: své životopisy zasílejte na email: hr(at)prometfoundry.cz, tel. 724 508 543
ověřeno 14.11.
Práce s PC - základní dovednosti PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Vsetín

Kontaktní údaje

Svatoslava Křenková
+420 724 508 543

Obor

Strojírenství

Benefity

  • Firemní ubytování
  • Stravenky/Příspěvek na stravování

Plat

18000 - 27000 Kč