Portál Práce

Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení

Popis pozice

Pozice:obsluha speciálních strojů - řídič/ka postřikovače
Náplň práce:
- provádění zemědělských prací (postřik, hnojení) formou služeb;
- opravy a údržba vozidel a strojů;
- místo výkonu práce - Rybníky + Milín
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. T
- pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita (sezóna březen - listopadu s pauzou přes žně);
- vzdělání - vyučen;
- výhodou řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz, zkušenosti s ochranou rostlin a aplikací pesticidů;
- zázemí prosperující a stabilní firmy;
- průměrná základní mzda 25000,-Kč (dle výkonu);
- nástup po dohodě
Zaměstnanecké výhody - měsíční prémie, zvláštní prémie, týden dovolené navíc, stravenky, příspěvek na penzijní spoření, pravidelné školení odborné způsobilosti, školení na pracovišti;
Kontakt:Jindřichová Lucie Ing., tel.: 605 206 066, e-mail: Lucie.jindrichova(at)primagra.cz
Místo výkonu práce:Primagra, a.s.., provoz Rybníky, občas práce i v MilíněŘidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Střední bez maturity

Lokalita

  • Rybníky

Kontaktní údaje

Lucie Jindřichová
+420 313 113 160,605 206 066

Obor

Strojírenství

Plat

25000 - 0 Kč