Portál Práce

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Popis pozice

Přijmeme kolegu na odd. údržby.

Pracovní náplní jsou opravy a údržba strojů a zařízení ve strojírenské výrobě. Různorodé zámečnické práce jsou kombinovány s odbornou prací elektrikáře.

Pro uchazeče se zkouškou dle vyhl. 50/78 máme náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč.

Požadujeme vyučení nebo praxi v oboru, vítána zkušenost v elektroúdržbě. Směnový režim (12 hod. směny - denní/noční).

Nabízíme finanční ohodnocení od 26.000,- Kč, motivační benefity (kvartální odměny, dotované stravování, příspěvek na dopravu/ubytování, možnost dalšího vzdělávání a jiné výhody).

Pro více informací volejte tel.č. 606 062 802.

Střední bez maturity

Lokalita

  • Zámrsk

Kontaktní údaje

Lucie Vomáčková
+420 465 500 826,606 062 802

Obor

Strojírenství

Benefity

  • Firemní ubytování
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/Příspěvek na stravování

Plat

26000 - 34000 Kč