Portál Práce

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Popis pozice

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Zámrsk č.p. 10, 565 43 Zámrsk
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- diagnostika a opravy závad elektroinstalace
- údržba a modernizace kovoobráběcích strojů dle platných norem
POŽADUJEME:
- vzdělání v oboru
- praxe v elektroúdržbě vítána
NABÍZÍME:
- stabilní a různorodou práci se zajímavým finančním ohodnocením
- systém motivačních benefitů (příspěvek na dopravu/ubytování, kvartální odměny, dotované stravování, věrnostní bonusy a další výhody). Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Střední odborné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Zámrsk

Kontaktní údaje

Lucie Vomáčková
+420 465 500 826,606 062 802

Obor

Strojírenství

Benefity

  • Firemní ubytování
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/Příspěvek na stravování

Plat

24000 - 31000 Kč