Portál Práce

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Popis pozice

Pracovní náplň:
- seřizování thermoformovacích strojů
- výměna nástrojů a drobné opravy
- kvalitativní uvolňování výroby
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou, případně vyučení
- minimálně 1 rok praxe na pozici seřizovače (nástupní plat dle praxe)
- zkušenosti s obsluhou robotů - výhodou
- oprávnění a praxe v řízení VZV - výhodou
- manuální zručnost
- dodržování pravidel hygieny pro potravinářský průmysl (potravinářský průkaz)
- práce s počítačem
Nástup:
- možný ihned nebo dle dohody
Mzda:
- od 30 000,- Kč za měsíc (dle praxe)
Benefity:
- příplatky, měsíční a pololetní prémie, v nepřetržitém provozu až 2 stravenky v hodnotě 100,- Kč za každou odpracovanou směnu, 1 týden dovolené navíc, nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění, vstupenky na volnočasové aktivity, odměny za zlepšovatelské návrhy, atd.
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj životopis na email: KAS(at)faerchplast.com

Střední bez maturity

Lokalita

  • Liberec

Kontaktní údaje

Kateřina Šugárová
+420 733 530 270

Obor

Strojírenství

Plat

30000 - 0 Kč