Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Popis pozice

Přijmeme pracovníka do odd. kontroly kvality.

Náplň práce:
- vizuální a měrová kontrola výrobků, ověřování shody s výkresovou dokumentací
- vedení záznamů o provedených měřeních
- popisování a balení hotových výrobků a jejich příprava k expedici

Spolehlivému zaměstnanci nabídneme:
- stabilní, různorodou a dobře finančně ohodnocenou práci
- systém motivačních benefitů (hrazené ubytování/příspěvek na dojíždění, dotované stravování, kvartální odměny, věrnostní bonusy ...)

Požadujeme:
- technicky zaměřené vzdělání
- znalost práce se strojírenskými měřidly a orientaci ve výkresové dokumentaci
Jiné

Střední bez maturity

Lokalita

  • Zámrsk

Kontaktní údaje

Lucie Vomáčková
+420 465 500 826,606 062 802

Obor

Strojírenství

Benefity

  • Firemní ubytování
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/Příspěvek na stravování

Plat

24000 - 31000 Kč