Portál Práce

Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech

Popis pozice

Náplní Vaší práce bude:
- podílení se na přípravě dokumentů pro vzorkovací zprávy zákazníků
- příprava výrobní dokumentace
- správa periodických zkoušek dle plánu, správa výrobních měřidel
- řešení reklamací včetně implementace a ověření účinnosti nápravných opatření + analýza neshod
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
- orientace v technických výkresech – výhodou
- výhodou znalost normy ISO 9001
- praxe v oblasti automotive vítána
- aktivní přístup, samostatnost, organizační schopnosti
Nabízíme:
- adekvátní platové ohodnocení (dle zkušeností)
- seberealizaci, možnost uplatnění Vašich stávajících zkušeností
- rozvoj osobnostního i profesního potenciálu
- kurzy cizích jazyků, možnost dalšího vzdělávání v oboru
- služební telefon, notebook samozřejmostí
- příspěvek na stravování
- 13.tý plat
- příjemné pracovní prostředí
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
V případě zájmu zašlete svůj životopis a rádi se s Vámi setkáme při osobním pohovoru.

Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Boskovice

Kontaktní údaje

Pavla Sekaninová
+420 601 355 595

Obor

Strojírenství

Benefity

  • Bonusy/prémie

Plat

22000 - 0 Kč