Portál Práce

Hlavní účetní

Popis pozice

VŠECHNY INFORMACE OHLEDNĚ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ A O NÁLEŽITOSTECH PŘIHLÁŠKY NALEZNETE NA ADRESE: www.vysoke-myto.cz, úřední deska, sekce výběrová řízení na volná místa.

Město Vysoké Mýto vypsalo výběrové řízení na pozici hlavní účetní.
Přihlášky lze podat do 09.01.2018.
Předpokládaný termín nástupu: 01.02.2018 nebo dle dohody.
Platové zařazení: 9. platová třída, dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů a nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě.
Požadované vzdělání: minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou ekonomického směru nebo vyšší odborné vzdělání ekonomického směru.
Požadavky na uchazeče:
- znalost zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, v platném znění,
- praxe minimálně 3 roky v oboru (posuzuje se praxe především v samostatném zpracování účetnictví, účtování DPH, dále pak účtování mezd a majetku, závěrkových prací a sestavování účetních výkazů),
- uživatelská znalost práce na PC (Word - korespondence, Excel - tabulky, grafy),
- spolehlivost, přesnost.
Bližší informace podá Ing. Michal Zima, vedoucí odboru finančního, tel. č. 465 466 144.Práce s PC

Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Vysoké Mýto

Kontaktní údaje

Michal Zima
+420 465 466 144

Obor

Administrativa
Ekonomika, účetnictví, daně

Plat

17360 - 26110 Kč