Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Popis pozice

Pracovní náplní je různorodá zámečnická práce, spojená s diagnostikou závad, opravami a modernizací kovárenských technologií a obráběcích strojů. Činnost mechanika je kombinována s odbornou prací elektrikáře.

Požadujeme vyučení nebo praxi v oboru, vyhl. 50/1978, § 6. Pracujeme v režimu 12hod.směn (denní, noční).

Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč, balíček firemních benefitů - příspěvek na dojíždění/ubytování, dotované stravování, kvartální odměny, věrnostní bonusy, pojištění odpovědnosti zaměstnanců a další výhody.

Střední bez maturity

Lokalita

  • Zámrsk

Kontaktní údaje

Lucie Vomáčková
+420 465 500 826,606 062 802

Obor

Strojírenství
Služby

Benefity

  • Firemní ubytování
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/Příspěvek na stravování

Plat

26000 - 33000 Kč