Portál Práce

Čističi kanalizací

Popis pozice

Zaměstnanec bude vykonávat tyto činnosti:
"řízení a obsluha kanalizačních vozidel s celkovou hmotností nad 12 t
"obsluha a údržba stokové sítě, včetně vstupu do podzemních prostor
"obsluha a údržba stavebních a technologických částí čerpacích stanic a dalších objektů stokové sítě
"strojní a ruční čištění stokové sítě
"drobné stavební opravy na kanalizační síti
"provádění dalších prací spojených s kontrolou a provozem stokové sítě
"zabezpečování pohotovostní služby pro střediska kanalizací
další požadavky:
"odborné vzdělání s výučním listem technického směru ( případně ÚSO s maturitou)
komunikativnost
Místo výkonu práce: Středisko kanalizačních sítí Havířov (v areálu ČOV Havířov, Šenov u Ostravy č.p.910) a ostatní pracoviště v okruhu působnosti střediska kanalizačních sítí, oblast Frýdek Místek - Karviná.

Přihlášky k výběrovému řízení s profesním životopisem zasílejte do 20.12.2017 na email: vyberova.rizeni(at)smvak.cz nebo na adresu společnosti:
Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s, oddělení personalistiky a mezd, 28. října 1235/169, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava,

Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Střední bez maturity

Lokalita

  • Havířov

Kontaktní údaje

Zdenka Kuchařová

Obor

Služby

Plat

20000 - 22000 Kč