Portál Práce

Obchodní zástupci

Popis pozice

Místo výkonu práce: Ostrava Křišťanova 1122, areál Veolia a. s.
Kontakt - životopis v českém a anglickém jazyce zašlete v případě zájmu na email: jurak(at)plasty-slavik.cz

Naše firma se zabývá výrobou z plastů. Praxe v oboru výhodou.
Práce v zavedené společnosti.

Požadujeme
- dobrou znalost anglického jazyka - jedná se o komunikaci se zahraničními zákazníky
- aktivní přístup k práci, odpovědnost, loajalita, vytrvalost, samostatnost, flexobilita
- SŠ/VŠ vzdělání strojírenského/technického směru, komunikační a prezentační dovednosti, organizační schopnosti, znalost práce s PC (MS Office), zkušenosti s obchodním procesem a znalost trhu vítány
- řidičský průkaz sk. B

Příprava cenových a technických nabídek pro zákazníky, rozvíjení kontaktů a vztahů se stávajícími zákazníky, získávání nových kontaktů, technické konzultace a poskytování poradenství v oblasti aplikací technických plastů, cestování za zákazníky v rámci ČR, SR příp. EU.

Benefity: Příspěvek na stravu, firmení benefity.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Ostrava

Kontaktní údaje

Jarmil Jurák

Obor

Ekonomika, účetnictví, daně
Cestovní ruch, gastronomie

Plat

21000 - 0 Kč