Portál Práce

Obchodní referenti

Popis pozice

Jedná se o dohodu o provedení práce !!! Místo výkonu práce: Spojovací 2426/2, 350 02 Cheb. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Zkrácený úvazek 10 hod/týdně. Výše odměny z DPP: od 115,- Kč/hod. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: přijmeme brigádníka/brigádnici na výpomoc s administrativou v obchodním oddělení (zadávání údajů do systému, spolupráce na vytváření a zpracování nabídek, úzká spolupráce s ostatními členy obchodního oddělení, oddělením výroby a oddělením nákupu). Požadujeme: SŠ vzdělání, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost za odvedenou práci, schopnost organizovanosti práce, schopnost týmové práce, uživatelské znalosti na PC (MS Office). Nabízíme: výše hodinové mzdy od 115,- Kč (hrubého), práce na DPP, jednosměnný provoz, pružná pracovní doba (dle potřeby a domluvy). Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis).Práce s PC

Střední odborné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Cheb

Kontaktní údaje

Jana Pavelková
+420 733 655 654

Obor

Cestovní ruch, gastronomie

Plat

115 - 0 Kč