Portál Práce

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách

Popis pozice

Hledáme nové kolegy pro celou ČR na pozici:

Lektor(ka) angličtiny

Vaším úkolem bude učit klienty přes telefon a/nebo Skype a podílet se na tvorbě studijních materiálů.

Nabízíme
> odměnu ve výši od 220,-/hod
> odměnový růst již po 1. měsíci
> práce z domu
> k dispozici databáze studijních materiálů pro klienty
> firemní SIM i pro soukromé použití, telefon
> flexibilní pracovní dobu a místo - výuka většinou probíhá po telefonu
> lektorský kontakt s firemní klientelou, atraktivní reference
> DoPP, DoPČ, ŽL, HL

Očekáváme
> kvalitní angličtinu min. B2
> výborný hlasový projev
> otevřenou, přátelskou osobnost
> prezentační a komunikační nadání

Pokud Vás zaujala tato příležitost, zašlete nám: 1. CV, 2. krátký motivační email, 3. fotografii na info(at)qinship.cz a do předmětu emailu prosím napište "Lektor anglictiny _ Jmeno PRIJMENI _ 2017-11”.

QinSHIP o.s.
Šlechtitelů 813/21
779 00 Olomouc, Holice

Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost QinSHIP o.s. zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.
Společnost QinSHIP o.s. prohlašuje, že osobní údaje obsažené v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.
Práce s PC - základní dovednosti PC

Střední odborné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Olomouc

Kontaktní údaje

Michaela Horváthová

Obor

Vzdělávání a školství

Jazykové znalosti

Angličtina Pokročilá

Benefity

Plat

220 - 240 Kč