Portál Práce

Vývojáři softwaru

Popis pozice

První kontakt e-mailem
Náplň:
Hlavní náplní bude údržba stávajícího systému a vývoj nových vlastností. Dále podílení se na vývoji nových vlastností stávajícího systému (po zapracování) i na vývoji nových zařízení. Návrh, analýza a programování komunikačních systémů na bázi TCP/IP. Rozšiřování a podpora stávajících systémů a aplikací. Práce na mezinárodních projektech v oboru telekomunikací

Požadavky:
Znalost programování v jazyce C++
Znalost českého a anglického jazyka podmínkou
Znalost programování v jazyce Java výhodou
Znalost síťového analyzátoru Wireshark
Znalost operačního systému Linux

Nabízíme:
flexibilní pracovní doba, jazykové kurzy přímo na pracovišti, možnost práce z domova, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění (po uplynutí zkušební doby), pravidelné firemní snídaně, relax room, možnost parkování pro auta i pro kola, pravidelné firmení akce

souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Bakalářské vzdělání

Lokalita

  • Brno

Kontaktní údaje

Sylva Havířová
+420 731 549 519

Obor

IT / Hardware, správa systémů

Plat

30000 - 50000 Kč