Portál Práce


Všeobecní administrativní pracovníci

Popis pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Náplň práce: administrativní podpora oddělení; příprava marketingových materiálů; starost o vybrané zákazníky, podpora zákazníků a řešení jejich potřeb; organizace firemních akcí; výstavy, prezentace, eventy - udržování a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky firmy; správa firemních systémů; kontrola funkčnosti, aktualizace; efektivní spolupráce s obchodním týmem na řešení jednotlivých zakázek; podpora brandu, značky, produktu a PR; příprava a analýzy prodejních dat, příprava reportů a efektivity portfolia.

Požadavky: VŠ/SŠ vzdělání; praxe na obdobné pozici výhodou; anglický jazyk slovem i písmem (denní komunikace), německý jazyk významnou výhodou; výborné komunikační a organizační schopnosti; samostatnost, spolehlivost; reprezentativní vystupování; řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: motivující finanční hodnocení na základě plnění stanovených cílů; zajímavou práci ve stabilní a současně dynamicky se rozvíjející společnosti; příspěvek na stravování; příspěvek na penzijní a životní připojištění; jazykové vzdělávání.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: peska.robert(at)hobra.czŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné


Základní informace o pozici


Všeobecní administrativní pracovníci


Střední všeobecné vzdělání s maturitouLokalita

  • Broumov

Kontaktní údaje


Robert Peška

Obor

Administrativa

Jazykové znalosti

Angličtina Pokročilá

Benefity


Plat

20000 - 30000 Kč


Odpovědět na inzerát