Portál Práce


Všeobecné sestry s osvědčením

Popis pozice

Požadujeme: Vzdělání SŠ zdravotní, všeobecná sestra s platnou registrací (odborná způsobilost k výkonu povolání bez odborného dohledu), trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, praxe v oboru výhodou, komunikační schopnosti, respekt ke křesťanským hodnotám a principům, empatický přístup k seniorům, úcta k životu v jakékoliv podobě, organizační schopnosti, sociální cítění, zodpovědnost, otevřenost, schopnost týmové spolupráce, ochota vzdělávat se, odolnost vůči psychické zátěži.
Náplň práce: Plánování a poskytování zdravotních úkonů bez odborného dohledu, poskytovanou v Charitním domě pokojného stáří ve Valašské Bystřici. Podílení se na rozvoji metod sociálně - zdravotní práce a aplikaci nejnovějších poznatků z psychologie, zdravotnictví, pedagogiky a práva. Podílení se na metodické a koncepční činnosti.
Nabízíme: zajímavou a pestrou práci na plný úvazek ve 12-ti hodinových denních směnách, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti, možnost spoluutvářet a rozvíjet činnost charitativní organizace, možnost dalšího osobního rozvoje a profesního vzdělávání, možnost navázání profesních kontaktů. V rámci benefitů 1 týden dovolené navíc, roční odměny v závislosti na hospodářském výsledku, příspěvek na dojíždění a další. Konkrétní výše mzdy je stanovena dle uznatelné praxe a vzdělání, příplatky za práci v noci, ve dnech pracovního klidu ve výši 20%, příplatek za práci ve svátek, náborový příspěvěk ve výši 10000,-Kč.
Nástup ihned nebo dle domluvy.
První kontakt: strukturovaný životopis, motivační dopis k pracovnímu místu, souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte na e-mail: svatava.klimesova(at)valmez.charita.cz , případně na adresu: Charita Valašské Meziříčí, 757 01 Valašské Meziříčí. Bližší informace poskytne Jana Řiháková, DiS., vedoucí Charitního domu pokojného stáří ve Valašské Bystřici, tel. 603 549 618,e-mail: jana.rihakova(at)valmez.charita.cz.
ov. 9.10.


Základní informace o pozici


Všeobecné sestry s osvědčením


Střední všeobecné vzdělání s maturitouLokalita

  • Valašská Bystřice

Kontaktní údaje


Jana Řiháková
+420 603 549 618

Obor

Zdravotnictví a farmacie

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Bonusy/prémie

Plat

21320 - 23070 Kč


Odpovědět na inzerát