Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení

Popis pozice

Nabízíme:
HPP u dynamické společnosti, zajímavou a kreativní práci, slevy na firemní výrobky/služby, podílet se na rozvoji výjimečné restaurace/pizzerie, profesní školení, příspěvek na stravovaní ve formě stravenek, občerstvení na pracovišti, služební telefon, notebook
Požadujeme:
znalost gastro oboru min. 5 let, vášeň pro kvalitní italskou a středomořskou gastronomii, přirozenou autoritu, reprezentativní vzhled i vystupování, zodpovědnost a manažerského ducha, flexibilitu, samostatnost, motivační aspekt, vedení teamu, komunikativnost, chuť se vzdělávat, umět naslouchat, aktivní přístup k práci a především zdravý selský rozum, čistý trestní rejstřík a řidičský průkaz sk.BŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiná způsobilost - zdravotní průkaz

Střední odborné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Olomouc

Kontaktní údaje

Lenka Macháňová
+420 733 742 747

Obor

Strojírenství

Jazykové znalosti

Angličtina Pokročilá
Italština Pokročilá

Benefity

  • Dovolená navíc

Plat

27000 - 0 Kč