Portál Práce

Úředníci v logistice

Popis pozice

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
- příprava materiálu pro montáž v čistých prostorech
- kompletace nakupovaného materiálu a vyráběných dílců dle pracovních postupů
- odesílání reportů o kompletnosti předávky a urgence nepředaných dílů
- tisk dokumentace (flow plánů) pro jednotlivé projekty
- systémové změny umístění výrobních příkazů při fyzickém přemístění materiálu pomocí přenosných terminálů
JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
- vyučen či středoškolák
- pokud máš zkušenost v oboru je to výhoda
- preciznost je nezbytná
- musíš umět uživatelsky s PC (Excel, Word, Power POint, Outlook) – praxe s používáním IS HELIOS velkou výhodou
- musíš být taky aktivním řidičem sk. B
- výhodou je mít oprávnění k VZV (propadlé obnovíme)
- výhodou je i znalost AJ (cizojazyčná výkresová dokumentace)
- pokud jsi pozitivní člověk, který je spolehlivý, zodpovědný, flexibilní, pak máš skoro vyhráno…
CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
- individuální přístup
- dvousměnný provoz PO - PÁ (ranní/odpolední)
- rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
- spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
- zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, dovolená navíc, jazykové vzdělávání, flexipasy, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)
MÍSTO VÝKONU PRŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Střední bez maturity

Lokalita

  • Liberec

Kontaktní údaje

Zuzana Novotná
+420 483 031 068

Obor

Administrativa

Jazykové znalosti

Angličtina Základní/Pasivní

Benefity

  • Příspěvek na dopravu
  • Dovolená navíc
  • Bonusy/prémie

Plat

19700 - 0 Kč