Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Popis pozice

Chráněné pracovní místo vymezené Úřadem práce pro osoby OZP

Místem výkonu práce je půjčovna automobilů, kde probíhá čištění (interiéry + exteriéry) vozidel.
Adresa půjčovny je v ulici Pod Višňovkou, Praha 4 - Krč, Business Centrum Zálesí.

Pracovní doba je 4 hodiny denně (PO-PÁ) od 13:00 do 17:00.

ÚKLIDOVÉ PRÁCE:
Mytí, luxování, vytírání, leštění skleněných ploch, palubní desky.
Požadujeme kladný vztah k úklidu a spolehlivost.
Zkušenosti v oboru jsou vítány.

FINANČNÍ OHODNOCENÍ:
Nabízíme mzdu 8.500,-/měsíc (pracovní poměr-půl úvazek). V případě kvalitně odvedené práce a spokojenosti klientů finanční odměny formou osobního ohodnocení na základní mzdu.

Nástup je možný ihned.

Klademe důraz na osobní přístup k zaměstnanci a mimořádné odměny za dobře odvedenou práci.

Společnost HERADA s.r.o. je poskytovatelem služby www.mojeuklidovka.cz

Základní vzdělání

Lokalita

  • Praha

Kontaktní údaje

Irena Janoušková
+420 737 026 284

Obor

Služby

Plat

8500 - 0 Kč