Portál Práce

Účetní materiáloví

Popis pozice

- pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

pracoviště Kroměříž
- pořizování skladových karet, vystavování dodacích listů, příjemek a výdejek materiálu, a kontrola těchto dokladů
- požadujeme: SŠ vzdělání, práce s PC zejména MS OFFICE (WORD,EXCEL, OUTLOOK), internet; znalost IS Keloc výhodou, loajálnost, výborné komunikační schopnosti, flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, schopnost samostatně pracovat
- pracovní úvazek zkrácený 4 -6 hod./den (dle domluvy)
- benefity: stravenky, prémiové ohodnocení, pravidelné školení
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 12:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: personalni(at)cora-management.cz
Práce s PC

Střední bez maturity

Lokalita

  • Kroměříž

Kontaktní údaje

Zdeňka Jánská
+420 777 737 774

Obor

Administrativa
Ekonomika, účetnictví, daně

Benefity

Plat

7400 - 12200 Kč