Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Popis pozice

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Stanovování technologických parametrů výroby, výrobních postupů, toků materiálu a výrobků, Koordinace technické přípravy výroby, Analýza efektivity výroby a provozu, Zpracovávání rozpisu práce, technologické zpracovávání požadavků zákazníků, Kontrola dodržování norem a předpisů, Spoluúčast na řešení kvalitativních problémů výrobků, Evidence a úprava výkresové dokumentace
- Základní požadavky: minimálně SŠ strojního zaměření, čtení výkresové dokumentace, zkušenosti z oblasti technologie obrábění a výroby (CNC soustruhy, CNC frézy výhodou), velmi dobrá znalost MS Office, technické a logické myšlení, samostatnost, přesnost, spolehlivost
- Nabízíme: Smlouva na dobu neurčitou, Stravenky v hodnotě 100,- Kč, Vánoční bonus ve výši průměrného měsíčního platu, Odměna 10.000 Kč za doporučení nového kolegy, Další možnosti mimořádných odměn, Nástup možný ihned nebo dle dohody
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: personalni(at)moravia-retezy.cz, příp. kontakt telefonicky tel. 601 170 142

Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Kroměříž

Kontaktní údaje

Lukáš Hojgr
+420 601 170 142

Obor

Strojírenství

Plat

27000 - 32000 Kč