Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Popis pozice

Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru se zaměřením na chemii a zpracování plastů výhodou, samostatnost, spolehlivost, znalost AJ na komunikativní úrovni, dobrá znalost práce na PC, ŘP sk. B.
Náplň práce - tvorba, zajišťování a kontrola technologických postupů výroby
- tvorba, zajišťování a kontrola dodržování systému řízení jakosti
- spolupráce při vývoji nových výrobků - tvorba kalkulací
Benefity - firemní dotované stravování, týden dovolené navíc, firemní vzdělávání, příspěvky zaměstnavatele na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na dětský tábor a firemní rekreaciPráce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Bakalářské vzdělání

Lokalita

  • Svitavy

Kontaktní údaje

Kopecká
+420 461 568 123

Obor

Strojírenství

Jazykové znalosti

Angličtina Pokročilá

Plat

20000 - 23000 Kč