Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií

Popis pozice

POPIS PRÁCE :
Realizace preventivních systémových opatření v oblasti BOZP ,PO a EMS
Identifikace, analýza a hodnocení rizik s návrhem preventivních opatření
Tvorba a revize interních předpisů, pokynů a norem
Sledování a realizace požadavků platné legislativy a norem pro danou oblast
Jednání s kontrolními orgány státní správy Provádění interních auditů a školení pracovníků

POŽADAVKY :
VŠ/SŠ technického směru.
Praxe na obdobné pozici
Komunikativní znalost angličtiny.
Osvědčení o způsobilosti k plnění úkolů v prevenci rizik dle zákona 309/2009 Sb.
Znalost systémových norem OHSAS, apod.
Dobrá uživatelská znalost MS Office, Internet
Analytické myšlení.
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Aktivní přístup

NABÍZÍME:
Profesní a osobní růst v renomované a stabilní mezinárodní společnosti
Motivující platové ohodnocení+ bonus
Flexibilní pracovní dobu
5 týdnu dovolené
Profesní a jazykové kurzy

Práce s PC - internet a elektronická pošta

Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Jablonec nad Nisou

Kontaktní údaje

Daniela Poledníková
+420 737 747 205

Obor

Strojírenství

Plat

35000 - 0 Kč