Portál Práce

Střihači textilu, kůží a podobných materiálů

Popis pozice

Místo výkonu práce: Průmyslový park 36/17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Mzdové ohodnocení: 13.000,- Kč + prémie. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 h. Náplň práce: zpracování interních zakázek dle střihacích předpisů, kontrola kvality a dokumentace, základní údržba střihacího zařízení. Požadujeme: znalost práce na PC, ovládání strojního zařízení, praxe v textilní výrobě výhodou, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, flexibilita, základy NJ výhodou. Nabízíme: příjemná firemní kultura, vysoce moderní pracovní prostředí, perspektiva a osobní růst, jízdní výhody, stravenky. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.Práce s PC

Střední bez maturity

Lokalita

  • Cheb

Kontaktní údaje

Dagmar Hrdličková
+420 724 874 472

Obor

Strojírenství

Benefity

  • Příspěvek na dopravu

Plat

13000 - 0 Kč