Portál Práce

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Popis pozice

Místo výkonu práce: jízdy po ČR. Pracovní poměr na dobu neurčitou (s 3-měsíční zkušební dobou). Pracovní doba: pružná pracovní doba, dle AETR. Náplň práce: pro pravidelné tuzemské přepravy na trase Sokolovsko - Táborsko hledáme spolehlivé/spolehlivou řidiče/řidičku. Požadujeme: řidičský průkaz sk. C+E, platný profesní průkaz, praxe v oboru obrovskou výhodou (nikoliv podmínkou), částečná znalost NJ/AJ výhodou, časová flexibilita, komunikativnost, spolehlivost. Nabízíme: moderní vozový park, individuální přístup, nepřetržitá 24-hodinová technická podpora, odborný růst, odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na pracovním nasazení a kvalitě odvedené pracovní činnosti dle výše uvedené hrubé mzdy + stravné a prémie, mobilní telefon v privátní podnikové síti, slevy na mobilní tarify a internetové služby i pro rodinné příslušníky, příspěvky na doplňkové penzijní spoření a investiční životní pojištění, příspěvky na dětské tábory, benefitní tankovací karty atd. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat každý všední den 8:00-15:00 h) anebo e-mailem.Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E
Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Střední bez maturity

Lokalita

  • Cheb

Kontaktní údaje

Martin Leitner
+420 800 888 527,602 257 034,354 402 211

Obor

Logistika a doprava

Benefity

  • Bonusy/prémie

Plat

15000 - 25000 Kč