Portál Práce

Správci objektů

Popis pozice

Sladovna Písek, o.p.s. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pozice: Správce budovy - hlavní technik
Popis současné rozvojové situace Sladovny: Sladovna Písek o.p.s. se v současné době - kromě veřejných kulturních služeb pro město Písek – orientuje zejména na rodiny s dětmi, pro které vytváří velké interaktivní expozice motivované světem knihy. Sladovna Písek patří k nejvýznamnějším kulturním centrům v regionu a má potenciál stát se jedinečnou kulturní destinací pro rodiny s dětmi v celorepublikovém měřítku. Zároveň však, kromě rozvíjení tohoto směru, Sladovna prochází procesem dokončení rekonstrukce, rozšiřováním (stávajícího) provozu a zavedením nových provozů. Podmínkou tohoto růstu je i nutnost výrazně vyšší schopnosti organizace ekonomicky využít svěřený majetek a zabezpečit chod objektu po manažerské i obchodní stránce.
Proto hledáme kolegu ochotného ztotožnit se s misí Sladovny a schopného:
1) zajistit provoz a technické zabezpečení budovy
Místo výkonu práce: Písek

Požadujeme: min. ukončené SŠ vzdělání, praxe se správou a provozem budovy, zodpovědnost za provoz, spolehlivost, koncepční myšlení, samostatnost + preciznost, silný vztah k misi organizace, loajálnost a výrazné pracovní nasazení, uživatelská znalost PC, trestní bezúhonost, samostatná činnost na elektrických zařízeních dle § 6 vyhlášky 50/78 Sb. výhodou, schopnost čelit stresovým situacím, časová flexibilita, organizační schopnosti a kreativita

Pracovní rámec: zajištění provozu budovy – opravy, údržba, servis a revize instalovaných technologií, řízení a realizace technických prací a instalací výstav a dalších kulturních akcí, technické zajištění kulturních a jiných akcí pořádaných organizací, jednání a zajištění ostrahy, inventarizace majetku Sladovny Písek o.p.s., provádí veškeré práce související s údržbou a rekonstrukcí objektu, zajištuje úkoly stanovené v pracovních pověřeních jednotlivých zaměstnanců

Nabízíme: plný úvazek, nástupní plat až: 20.000,- Kč, samostatnou, zodpovědnou a smysluplnou práci v etablované kulturní instituci s možností profesního růstu, 5 týdnů dovolené

Písemná přihláška bude obsahovat:
. motivační dopis uchazeče se:
1) stručným shrnutím vlastních zkušeností potřebných k výkonu této pozice
2) s popisem motivace k práci ke Sladovně o.p.s.
3) strukturovaný životopis uchazeče s adresou, kontaktním telefonem a e-mailem
. kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Nástup: září 2017
Adresa Pracoviště: Sladovna Písek, o.p.s.,Velké náměstí 113, Písek 39701

Přihlášku v obálce označené "VŘ – Správce budovy – hlavní technik " zasílejte na poštovní adresu uvedenou v kontaktu do 6.8.2017.

Upozornění: Kandidáta na hledanou pozici bude vybírat komise, v případě, že doporučí přihlášku do dalšího kola, bude kandidát pozván na ústní pohovor během srpna 2017.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit bez uvedení důvodu toto výběrové řízení kdykoli v jeho průběhu nebo nevybrat žádného uchazeče.

Střední bez maturity

Lokalita

  • Písek

Kontaktní údaje

Tereza Dobiášová

Obor

Strojírenství

Plat

20000 - 0 Kč