Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Popis pozice

A16 21/6/2017
pracoviště ZELINKOVICE - BÝVALÝ AREÁL ZEMĚDĚLSKÉHO DRUŽSTVA, BEZ ČÍSLA POPISNÉHO (ZA HONDA SERVISEM)
Požadujeme: vyučení v oboru + praxi min. 1 rok na uvedených strojích: vodorovných vyvrtávačkách WHN 9, WH 10, konvenčních soustruzích. Znalosti řezných podmínek a přehled o obráběcích nástrojích a výrobních postupech podmínkou.
Z počátku - jednosměnný, v horizontu 1 roku možný přechod na 2směnný provoz, ŘP sk. B podmínkou, trestní bezúhonnost, svářečský průkaz - výhodou; manuální zručnost a technický cit nutností;
Platové ohodnocení: základní mzda + přesčasy + odměny
Životopis zasílat na e-mail uvedený viz výše

Osobní kontakt možný jen po předchozí telefonické domluvě.

Střední bez maturity

Lokalita

  • Frýdek-Místek

Kontaktní údaje

Jaromír Volný
+420 728 882 080

Obor

Strojírenství

Plat

170 - 0 Kč