Portál Práce

Doručovatelé listovních poštovních zásilek

Popis pozice

Náplň práce:
- příprava listovních zásilek, poukázek a dalšího poštovního materiálu na doručování
- pěší doručování zásilek ve svěřeném okrsku, výplata poukázek a důchodů
- poskytování informací o službách České pošty a jejích partnerů
- po návratu z pochůzky uložení nedoručených zásilek, vyúčtování, tisk provozních dokladů

Možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

Požadavky:
- fyzická zdatnost – dobrý zdravotní stav pro každodenní chůzi se zátěží,
- čistý TR,
- uživatelská znalost práce s PC,
- u cizinců znalost ČJ (ústní i písemný projev) min. na úrovni B2 (každodenní komunikace se zákazníkem)
Práce s PC - základní dovednosti PC

Střední bez maturity

Lokalita

  • Praha

Kontaktní údaje

Simona Kardinálová
+420 605 225 978

Obor

Administrativa
Logistika a doprava

Jazykové znalosti

Čeština Pokročilá

Benefity

  • Dovolená navíc

Plat

18000 - 20000 Kč