Portál Práce

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Popis pozice

Náplň práce:
- komunikace s obchodními partnery
- vypracování a evidence nabídek
- zpracování výpočtů, kalkulací a návrhy technických řešení pro nabídky a poptávky
- práce se systémem řízení výroby při zadávání objednávek a zakázek
-vypracování návrhů obchodních smluv ve spolupráci s obchodním oddělením
- aktivní spolupráce s výrobou při realizacích vzniklých zakázek

Požadavky:
- praxe na obchodní pozici v technickém oboru
- schopnost technického myšlení
- výborné komunikační schopnosti a orientace na zákazníka
- komunikativní znalost AJ
- ochota cestovat
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:
- staňte se součástí úspěšné a stabilní české společnosti
- příležitost pracovat na mezinárodních projektech
- přátelské a neformální prostředí
- možnost dalšího vzdělávání
- stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
- zvýhodněný tarif Vodafone pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky

Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Střední všeobecné vzdělání s maturitou

Lokalita

  • Velké Losiny

Kontaktní údaje

Lucie Moláčková
+420 583 364 113;

Obor

Strojírenství

Jazykové znalosti

Angličtina Pokročilá

Benefity

  • Stravenky/Příspěvek na stravování

Plat

25000 - 35000 Kč