Portál Práce

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Popis pozice

Řidič odtahové služby - odtahová služba, asistenční služba, vedení administrativy s těmito úkony spojené (velmi jednoduché)

- Minimálně vzdělání s výučním listem
- Jazyky angličtina a němčina výhodou, ne podmínkou
- Řidičský průkaz skupiny B, BE, C, profesní průkaz, karta řidiče podmínkou
- Požadujeme ochotu vzdělávat se, zodpovědnost, pracovitost, časovou flexibilitu a zájem o motorismus, základní znalosti o automobilech
Nabízíme možnost vzdělávání, různých školení, prostor pro kreativitu, možnost kariérního růstu a přivýdělku k základní mzdě v podobě provizí, prémií, apod.

Životopis a motivační dopis zasílat na emailovou adresu: krivankova.garos(at)email.cz s předmětem s předmětem "Řidič"

Střední bez maturity

Lokalita

  • Jablonec nad Nisou

Kontaktní údaje

Gabriela Křivánková

Obor

Logistika a doprava

Plat

20000 - 0 Kč